Cyberpunk 2077 Neden Ertelendi ve Ne Zaman Çıkacak!

Reklamlar

CD Projekt Red, twitter hesabından yaptığı açıklamada Cyberpunk 2077 çıkış tarihinin bir kez daha ertelendiğini duyurdu. İşte ertelenme nedeni ve oyunun çıkacağı tarih…

 

Bildiğiniz üzere bu yılın merakla beklenen oyunu Cyberpunk 2077 ‘in çıkış tarihi 17 Eylül olarak duyurulmuştu. Oyunun yapımcı şirketi CD Projekt Red Witcher serisi ile oyuncuların güvenini kazanmıştı. 2018 yılında Cyberpunk ‘ın çıkacağı duyurulmuştu ve oyuncular o günden bu güne merakla bu oyunu bekliyorlardı. CD Projekt Red daha önce oyunun çıkış tarihini 16 Nisan 2020 ‘den 17 Eylül 2020 ‘ye ertelemişti. Şirket bu günlerde Twitter hesabından bir açıklama yaparak oyunun çıkış tarihinin tekrar ertelendiğini duyurdu.

 

 

 

Şirket oyunun tamamlandığını ancak özelliklerin doğru çalışıp çalışmadığını test etmek için biraz daha süreye ihtiyaç duyduklarını belirtti. Yapılan açıklamada yetkililer oyunun içerik, oynanış, görevler, ara sahneler, yetenekler, oyun içi eşyaların vb. hazır olduğunu ama oyunun çok devasa ve kompleks olmasından dolayı çok titiz davranmaları gerektiğini söyledi.

 

 

 

Bu tür kararların güveninizi sarstığını biliyoruz, bu güveni sarsmanın karşılığında zaman kazanmak bir oyun geliştiricisinin verebileceği en zor kararlarından biri. Bunun doğru karar olduğunu düşünüyoruz ama yine de sizi biraz daha beklettiğimiz için özür diliyoruz.”

CD Projekt Red bu açıklama ile oyunun ertelenme ihtimalinin tekrar gündeme gelebileceği düşünülüyor.

 

Overcooked , Epic Games Store’da Ücretsiz!