Fifa 21 duyuruldu! İşte çıkış tarihi, fiyatı ve daha fazlası!

Reklamlar

EA Games ‘in merakla beklenilen oyun serisi Fifa ‘nın yeni oyunu Fifa 21 in tanıtım videosu yayınlandı. Oyunun PS4, PS5, Xbox One ve PC ‘de aynı anda çıkması bekleniyor.

 

FIFA 21 ilk tanıtım videosu ile karşımıza çıktı. EA Games geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada uzun zamandır merakla beklenen yeni oyunu FİFA 21 ‘in çıkış tarihi resmi olarak açıkladı. FIFA 21’in yeni nesil konsollara, yani Playstation 5 ve Xbox Series X’e geleceğini de haberin içeriği arasındaydı . Firma bu duyuruda belirttikten hemen sonra FİFA 21 ilk videosunu da EA Play Live etkinliğinde paylaştı. 

 

 

FİFA 21 ÇIKIŞ TARİHİ

FİFA 21 çıkış tarihi tüm platformlar için 9 Ekim 2020 olarak açıklandı. Başta da söylediğimiz gibi Ultimate Edition versiyonu ise ön sipariş verilmesi halinde 6 Ekim’den itibaren oynanabilir olacak. Frostbite grafik motoru ile geliştirilen FIFA 21’de Şampiyonlar Ligi ‘nin yanı sıra Libertadores Kupası gibi büyük organizasyonların da lisansı bulunmakta.

Oyun severleri  en çok sevindiren haber ise oyunun yeni nesil sürümü ile ilgili oldu. Bundan önce bazı oyunlarda örneklerini gördüğümüz ve FIFA 21’de de geçerli olan oyunu bu nesil konsollarda alırsanız yeni nesil sürümlerine bedava olarak ulaşabileceksiniz.

Fifa21 ‘in bazı platformlarda satış fiyatları şu şekilde;

Xbox Store Ultimate Sürüm 629,10 TL,
Steam Standart Sürümü 419,99 TL,
Steam Şampiyonlar Sürümü 559,99 TL,
Steam Ultimate Sürümü 599,99 TL

YAYINLANAN TANITIM VİDEOSU:

 

 

 

Playstation 5 Meraklılarına Gta 5 Müjdesi Geldi !