GameGami Silkroad Online Anlaşması ! SRO TR Geri Dönüyor

Reklamlar

GameGami öncülüğünde Silkroad Online TR geliyor.Türkiye standartlarına ayak uydurabilecek,oyun içi satın alımların Türk Lirası üzerinden yapılacağı Sunucu müjdesi verildi.

 

GameGami şirketinin öncülük ettiği Silkroad Online TR çalışmaları başladı.Silkroad Online 2006-2007 yılında parlamasını yakalayan Silkroad Online’da zamanla oyuncular oyunu bıraktı.Bırakılmasının sebebi ise yeni gelen seviye yükseltmeleri ve dolar kurundan dolayı oyun için satın alımların Türk lirası cinsinden fazla olmasıydı.Açılması Düşünülen GameGami Silkroad Online sunucusu bu sorunları ortadan kaldırarak Türkiye üzerinden giriş sağlayacak tüm oyuncuların yararına düzenleyecektir.Açılması planlanan GameGami sunucusu 80 cap uyumlu olacağı gelen talepler sonrasında arttırılacağı konuşuluyor.

GameGami Açıklaması

Sizlerin de çok yakından bildiği, dünyanın sayılı oyunlarından biri olan ve dünya genelinde çok büyük bir oyuncu kitlesine sahip olan, SILKROAD ONLINE oyununun tüm Türkiye yayın haklarını (Türkçe ve Arapça dillerinde), Joymax Co Ltd. şirketi ile 19/03/2020 tarihinde yaptığımız anlaşmayla şirket bünyemize kazandırdığımızı siz oyun severlere duyurmaktan çok büyük bir heyecan duymaktayız.
Yapılan bu anlaşmadan sonra, Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet Zeyd KAZANCI yaptığı açıklamayla, Uzun zamandır takip ettiğimiz, analizini çok iyi yaptığımız ve oyuncunun beklentilerinin tamamını iyi bildiğimiz, çok büyük bir hayran kitlesi olan Silkroad Online; oyununun Türkiye yayın haklarını şirket bünyemize katmaktan mutlu ve gururluyuz. İlk defa bir Türk oyun firmasının Silkroad Online oyununun yayıncılığını yapacağından dolayı ise ayrı bir heyecan duymaktayız. Özellikle Joymax Co Ltd. CEOsu Lee Gil-hyunge ve başından beri bizlere bu oyunun Türkiye’de GameGami tarafından yayınlanması için yardımlarını esirgemeyen Joymax Ekibine çok teşekkür ediyorum.

İlk Tanıtım Videosu

 

 

Silkroad Online Private Sunucular Kapanıyor

Silkroad Online özel sunucular kapanıyor. GameGami Silkroad Online sunucusu açılmadan önce özel sunucuları kapatmayı planlıyor

GameGami yayınladığı resmi açıklamada mevcut olan Private sunucuların akıbeti için;Şuan mevcut olan Private sunucular ile ilgili gerekli hukuki adımlar zaman içerisinde atılacaktır. Fakat hukuki adımlara geçmeden önce uyarı ve ikaz mekanizmasını çalıştırmayı planlıyoruz.

GameGami Silkroad Online sunucusunda Neler Olacak ?

  1. Sunucu tercihe bağlı olarak Türkçe ve Arapça dilinde olacak ve sadece GameGami yönetiminde olacaktır. Diğer anlaşma yapılan ülkelerde olduğu gibi oyunun geliştirmesi ve özellikleri “GameGami Silkroad Online” ekibinin talepleri doğrultusunda Joymax tarafından yapılacaktır. Sunucunun yönetimi tamamen GameGami Silkroad ekibinde olacak ve sunucu üzerindeki tüm konularda karar hakkı GameGami’ye ait olacaktır. Bu nedenle oyuncularımızın isteklerini en üst seviyede gerçekleştirme imkanına sahip olacağız.
  2. Oyun fiyatlandırması tamamen Türk Lirası ile olacak ve Türkiye şartları gözetilerek tekrar düzenlenecektir. Fiyat politikası GameGami tarafından Türkiye ve MENA bölgesi için belirlenecektir.
  3. Oyunun resmi internet sitesi “silkroad.gamegami.com” olacak olup ayrıca “tr.joymax.com” adresi üzerinden de resmi internet sitesine erişim sağlanabilir.
  4. Hazırlıklarını yaptığımız sunucuların eskiye dayanan yenilikçi bir 80 CAP ile başlatılması planlanmaktadır. Gelen talepler doğrultusunda sunucu sayısı ilerleyen dönemlerde belirlenerek, duyurulacaktır.
  5. GameGami olarak Türkiye’de yasa dışı faaliyet gösteren (sunucuları yurt dışında olup, Türkiye üzerinden sunuculara giriş olanağını sağlayan ve sunucu gelirlerini Türkiye üzerinden tahsil eden kuruluş/şahıslar dahil) “Silkroad Online” özel (private) sunucular ile ilgili öncelikle uyarı mekanizmasını çalıştırmayı, sonrasında ise hukuki yollara başvurmayı planlıyoruz. Bu sunucuların kim tarafından ne kadar süredir işletildiği, ödemelerin ne şekilde kim tarafından ve hangi kanallar kullanılarak tahsil edildiği gibi birçok bilgi tarafımızda bulunmaktadır. “Joymax” haklarının korunması ve gerekli bütün yasal işlemlerin yürütülmesi için özel bir vekaletnameye sahip olduğumuzu ve değerli ortağımız Joymax’ın Türkiye ve Ortadoğu’daki tüm yasal işlemlerini yürüteceğimizi bildiririz.
  6. Sunucu hazırlıkları Joymax ve GameGami Silkroad Online Ekibi ile birlikte devam etmektedir. Türkiye ve MENA sunucuları için planladığımız açılış tarihi ise 2020 yılının 3. çeyreğidir.
  7. Oyunun resmi e-posta adresi silkroad@gamegami.com olup, tüm öneri, şikayet ve taleplerinizi bu e-posta adresine gönderebilirsiniz.

GameGami Silkroad Online Website

Cyberpunk 2077 Neden Ertelendi ve Ne Zaman Çıkacak!