Knight Online Gem Dropları Güncel 2020

Reklamlar

Knight Online Gem Dropları Nelerdir? Knight Online Gem Nerelerden Elde Edilir? Gem Drop Oranları Nedir? Gem Nerde Kırdırılır? gibi Merak Edilen Soruları Sizler için derleyip bu yazımızda paylaştık.

Knight Online Gem dropları bir çok oyuncu tarafından merak edilen bir konudur. Peki bu gemlerden neler çıkar en değerli gem hangisidir bunları birlikte inceleyelim. Öncelikle bu oranlar NTTGAME tarafından paylaşılmamıştır yani %100 doğruluk payı yoktur. Eski zamandan kalan bilgilerdir ve oyuncuların tecrübelerinden yararlanarak bu bilgiler bir araya getirilmiştir.

Gem Dropları ve Oranları Nelerdir?

Silvery Gem

Red Gem

Yellow Gem

Blue Gem

Green Gem

Black Gem

Gemler Nereden Elde Edilir ?

Gem Kazanmak için Juraid Mountain (JR) isimli etkinliğe katılmanız gerekir. Kazanan takımın her bir oyuncusuna seviyesine göre gemler hediye edilir. Ayrıca Juraid Mountain Etkinliğinde bulunan her bir canavardan Blue, Green, Black gem elde etme olasılığınız vardır.

Not: Juraid Mountain Etkinliğinin sonunda bulunan Deva Bird isimli yaratıktan çok düşük ihtimalle Gold Bar, %100 ihtimalle Silver Bar ve Silver Gem alabilirsiniz.

Juraid Mountain Gem Ödülleri ?

Ödüller Seviyelere göre farklılıklar gösterir. İşte Seviyelere göre ödüller

Not: Kaybeden takımın her bir üyesi seviye fark etmeksizin Black Gem ile ödüllendirilir

Juraid Mountain Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Buraya Tıklayınız

Knight Online Gemler Nereden Kırdırılır ?

Maradonda bulunan Chaotic Generator tarafından gemler kırdırılır. Chaotic Generatora gitmek için maradon sağ bankanın ilerisindeki merdivenlerden dümdüz inin karşınıza çıkacaktır.

 

Kutu Droplarınıda Merak Ediyorsanız Bu Yazımızı İnceleyebilirsiniz

 

Tüm Oyunculara HaberGame olarak Bol şanslar diliyoruz