Knight Online Kutu Dropları Güncel 2020

Reklamlar

Knight Online Kutu Dropları Nelerdir? Knight Online Kutu Nerelerden Elde Edilir? Kutu Drop Oranları Nedir? Kutu Nerde Kırdırılır? gibi Merak Edilen Soruları Sizler için derleyip bu yazımızda paylaştık.

Knight Online Kutu Dropları bir çok oyuncu tarafından merak edilen bir konudur. Peki bu Kutulardan neler çıkar en değerli kutu hangisidir bunları birlikte inceleyelim. Öncelikle bu oranlar NTTGAME tarafından paylaşılmamıştır yani %100 doğruluk payı yoktur. Eski zamandan kalan bilgilerdir ve oyuncuların tecrübelerinden yararlanarak bu bilgiler bir araya getirilmiştir. Kutu değer sıralaması Mavi Kutu > Yeşil Kutu > Kırmızı Kutu’dur. (Draki kutuları dahil edilmemiştir.)

Kutu Dropları ve Oranları Nelerdir?

Mavi Kutu ( Blue Treasure Box )

Yeşil Kutu ( Green Treasure Box )

Kırmızı Kutu ( Red Treasure Box )

Kutular Nereden Elde Edilir ?

Forgetten Temple ve Chaos etkinliğinden elde edilir. Ayrıca Border Defense War Etkinliğinden Kırmızı Kutu elde edebilirsiniz.

Detaylı Border Defense War Rehberimiz İçin Buraya Tıklayınız

Knight Online Kutular Nereden Kırdırılır ?

Maradon sol banka (Neria)’ nın sol tarafında ki uzun koridordan ilerleyiniz. Önünüze merdivenler çıkacak oradan aşağıya inin ve karşınıza çıkan [OPERATOR] Moria isimli NPC’de Kutularınızı Kırabilirsiniz. [OPERATOR] Moria Npc’si üzerinden Mavi Kutu, Yeşil Kutu, Kırmızı Kutu, Abyss Gem, Old Draki kutuları ve Superior Draki kutularını kırdırabilirsiniz.

 

Gem Droplarınıda Merak Ediyorsanız Bu Yazımızı İnceleyebilirsiniz

 

Tüm Oyunculara HaberGame olarak Bol şanslar diliyoruz