League Of Legends ( Lol ) 2020 Sezonu Ne Zaman Bitiyor ? Sezon Ödülleri Neler ?

Reklamlar

League Of Legends ( lol ) ‘un 2020 Sezonu Ne Zaman Bitiyor ? Lig Ödülleri Neler ? Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyor ? gibi soruları sizin için yanıtladık.

Lol sezonu ne zaman bitiyor ? 2020 Lol Sezonu Ödülleri Neler ? League Of Legends Sezonu ne zaman bitiyor? 10.Sezon Ödülleri neler ?

Riot Games’in milyonlarca kullanıcıya ulaşan sevilen oyunu League Of Legends’te 2020 sezonu yani 10.Sezonunun sonlarına yaklaşmış bulunmaktayız peki Lol 2020 yani 10.Sezon ne zaman bitiyor işte o sorunun cevabı.

League Of Legends ( LOL ) 10. Sezon Ne Zaman Bitiyor ?

League Of Legends 10. Sezonu yani 2020 Sezonu 10 Kasım 2020’de son buluyor. 11.Sezonun başlangıç tarihi kesin olarak bilinmiyor.Sezon bitiminin 15-20 gün sonrasında 11.Sezonun başlaması bekleniliyor. League of Legends’ın 10. sezonunun sona ermesi ile birlikte artık bütün ligler sıfırlanacak ve oyuncular tekrardan lig kasmaya başlayacaklar.

10 Sezonda gelen Ejderha yenilikleri, yeni şampiyonlar, yenilenen görseller bir çok oyuncuyu sevindirmişti. Bu Durum bir çok oyuncu tarafından 11. Sezon için beklentiyi bir hayli yükseltti. Bakalım 11. Sezonda nelerle karşılaşacağız.

League Of Legends ( LOL ) 10. Sezon Ödülleri Neler ?

Not: Ödül olarak en yüksek Liginiz sayılır (Tek/Çift sıralamanız bronz, Esnek sıralamanız gümüş ise Gümüş Ödülleri Alabilirsiniz.)

Verilecek olan Şanlı Kostüm daha belirlenmemiştir. Sezon sonuna doğru Riot Games tarafından bilgilendirilme yapılması bekleniliyor.

 

                  

                  

                  

                 

                                 

League Of Legends ( LOL ) 10. Sezon Tanıtım Videosu

LEAGUE OF LEGENDS NEDİR?

League of Legends, Riot Games tarafından geliştirilen ve yayımlanan video oyunu. 27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.

League of Legends, beş güçlü şampiyondan oluşan iki takımın birbirlerinin üslerini yok etmeye çalıştığı takım çalışmasına yönelik bir strateji oyunudur. 140’dan fazla şampiyonun arasından seçimini yaparak zafere giden yolda destansı taktiklerle birlikte, rakibini katlet ve kulelerini yık. Merkez, iki takımın üssünün de kalbidir. Oyunu kazanmak için rakibin merkezini yok et.

Dünya çapında milyonlarca oyuncuya sahip olan League Of Legends, sanal alemde zirvelerde yer alıyor.

League of Legends Yeni Şampiyon Samira ‘yı Tanıttı!

HaberGame Twitter