League of Legends Yeni Şampiyon Samira ‘yı Tanıttı!

Reklamlar

Riot Games ‘in son yıllardaki gözde oyunu League of Legends yeniliklere hız kesmeden devam ediyor. Son olarak Samira şampiyonunun çıkacağı duyuruldu ve şampiyonun tanıtımı yapıldı.

Riot Games ‘in popüler moba oyunu League of Legends ‘da yeni şampiyon samira tanıtıldı. Resmi youtube hesabından yapılan paylaşımda “Koy cebine. Samira rakiplerini en havalı şekilde katletmeye çalışırken stil göstergesini dolduran, yetenekli ve acımasız bir nişancı. Çünkü mesele kazanmak değil, heyecanın tadına varmak” ifadeleri yer aldı. Buradan yeni şampiyonun nişancı rolünde olacağı ancak öncekiler gibi sıradan bir nişancı olmayacağı çıkıyor.

 

 

Samira Pasif ve Yetenek Tanıtımı

 

Pasif-Deliduman

Peş peşe kullanılan yetenekler ve normal saldırılar stil notunu bir kademe yükseltir. Stil notu E’den S’e kadar yükselebilir. Her kademe yükseldiğinde ilave hareket hızı kazanır. Takım arkadaşı tarafından hareketi kısıtlanmış bir rakipleri havaya zıplatarak hareket etkilerini kısa süre de olsa kısıtlar.

Son olarak nişancı olmasına rağmen samira yakındaki rakiplere silahıyla değil kılıcıyla vurur. Kılıcıyla yaptığı bu saldırılar ekstra büyü hasarı verir.

 

Q-Gösteriş

Samira yakında olan şamğiyonlara kılıcıyla uzaktaki şampiyonlara ise silahıyla ateş ederek hasar verir.

 

W- Kılıç Girdabı

Samira kılıcını etrafında savurarak rakiplerine iki kez hasar verir ve rakiplerin hem kullanım sırasında hemde kullandıktan sonra alanın içinde olan saldırılarını yok eder.

 

E- Heyecan Dorukta

Samira bir takım arkadaşının yada rakibin üstünden geçer. Üstünden geçtiği rakibe büyü hasarı verir ve saldırı hızı kazanır. Bir rakip şampiyonu katlettiğinde Heyecan Dorukta’nın bekleme süresi sıfırlanır.

 

R- Cehennem Tetiği

Samira ultisi açık olduğu sürede etrafındaki rakip şampiyonlara 10 defa saldırır. Bu saldırıların her biri fiziksel hasar verir ,can çalabilir ve kritik vuruş yapabilir. Ayrıca ultinin belli bir bekleme süresi yoktur. Yalnızca en yüksek stil notu olan S ‘e çıktığında kullanılabilir.

 

Riot Games yeni şampiyon samira ‘nın10.19 yamasında oyuncularla buluşacak ve oyuna yeni bir heyecan katacak gibi duruyor.

 

Daha fazla League of Legends haberine buradan ulaşabilirsiniz…