LOL Sohbet Bağlantısı Kesildi Sorunu ve Çözümü

Reklamlar

League Of Legends ( LOL ) Sohbet Bağlantısı Kesildi Hatası 

Bu yazımızda bir çok kişinin karşılaştığı sorun olan LOL Sohbet Bağlantısı Kesildi sorununu çözüme kavuşturduk işte çözüm…

Öncelikle bu sorunun nedenine değinelim bu sorunun kaynağı internet bağlantınızın zayıf olması veya hiç olmamasından kaynaklanıyor.

Çözüm 1

Eğer bağlantınız hiç yoksa bunu her hangi bir tarayıcı girerek kontrol ediniz. (Google Chrome, Internet Explorer) Eğer internetiniz mevcut değilse ethernet kablonuzu, wifinizi , modeminizi kontrol ediniz. Modemi kapatıp açmayı deniyebilirsiniz eğer sorun çözülmezse İnternet sağlayıcınızla iletişime geçiniz.

Çözüm 2

Eğer internetiniz var ve yinede aynı sorunu yaşıyorsanız. Modeme reset atınız. Sorun internetin yavaşlığından kaynaklanıyordur. Bu Durumda indirme yapıyorsanız iptal edip tekrar deneyin sorun devam ederse internet sağlayıcınızla görüşün ve durumu bildirin

Çözüm 3

Eğer internetinizde bir sorun yoksa oyunu silip tekrar yükleyin. Bazı dosyalarınız silinmiş olabilir

Not: Onarımıda deniyebilirsiniz.

Çözüm 4

RiotGames ekibine Bilet göndererek durumu bildirin yardımcı olmalarını bekleyin.

Bilet Göndermek İçin Buraya Tıklayınız

LEAGUE OF LEGENDS NEDİR?

League of Legends, Riot Games tarafından geliştirilen ve yayımlanan video oyunu. 27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.

League of Legends, beş güçlü şampiyondan oluşan iki takımın birbirlerinin üslerini yok etmeye çalıştığı takım çalışmasına yönelik bir strateji oyunudur. 140’dan fazla şampiyonun arasından seçimini yaparak zafere giden yolda destansı taktiklerle birlikte, rakibini katlet ve kulelerini yık. Merkez, iki takımın üssünün de kalbidir. Oyunu kazanmak için rakibin merkezini yok et.

Dünya çapında milyonlarca oyuncuya sahip olan League Of Legends, sanal alemde zirvelerde yer alıyor.

League Of Legends ( Lol ) 2020 Sezonu Ne Zaman Bitiyor ? Sezon Ödülleri Neler ?