Netflix, Türkiye’de Haziran Ayında Yayınlanacak Dizi ve Filmleri Açıkladı !

Reklamlar

Netflix’te Haziran ayında izleyebileceğiniz yeni orijinal diziler

 

Dark (3. Sezon – 27 Haziran)

 

Yayınladığı ilk günden beri Netflix’in en çok konuşulan bilim kurgu dizilerinden biri olan Dark 27 Haziranda 3. Sezonu ile hayranlarıyla tekrar buluşuyor. Dark 3. Sezonunun aynı zamanda son sezon olması hayranlarını üzecektir. Yeni sezonun 8 bölüm olması bekleniyor. Yeni sezon Netflix kullanıcıların ana gündem maddelerinden biri olacak.

The Politician (2. Sezon – 19 Haziran)

Netflix’in eğlenceli yapımlarından biri olan, The Politician geçtiğimiz eylül ayında yayınlandığı günden beri pek çok kişinin beğenisini kazanan bir dizi olmayı başarmıştı. 2. sezonuyla 19 Haziranda tekrar hayranlarıyla buluşmayı bekliyor. Dizinin 2. sezonunda Payton Hobart’ın seçimi kazanmak için yaptıklarını ve seçim yolundaki maceraları ele alınacaktır.

 

13 Reasons Why (4.Sezon – 5 Haziran)

İlk bölümü 2017 yılında yayınlanan Netflix’in popüler dizilerinden 13 Reasons Why 5 Haziranda 4.Sezonuyla birlikte final yapmayı bekliyor. Netflix’in gençlik dizilerinden biri olan 13 Reasons Why, final sezonunda mezuniyete hazırlanan lise öğrencilerinin üzücü tercihlerini izlemeye şahit olacağız.

 

Marcella (3. Sezon – 14 Haziran)

Netflix’in sevilen polisiye dizilerinden olan Marcella 14 Haziranda 3. Sezonuyla birlikte hayranlarıyla buluşmayı bekliyor. 8 Bölümlük 3. Sezonda bizleri Backland’in bir suç örgütüne sızmasına  ardından yaşanan olaylara tanık olacağız.

 

Reality Z (1.Sezon – 10 Haziran)

Netflix’in yeni içeriklerinden biri olan Reality Z 10 Haziranda Netflix kullanıcılarıyla buluşmayı bekliyor. Komedi ve korku türünde olan bu dizi Netflix Brezilya yapımıdır. Rio de Janeiro’ya zombilerin saldırması ile reality programı yarışmacılarının TV stüdyosunda mahsur kalmasının hikayesine tanıklık edeceğiz.

 

Netflix’te Haziran ayında izleyebileceğiniz yeni orijinal filmler

Yarına Tek Bilet (19 Haziran)

Başrollerini Dilan Çiçek Deniz ve Metin Akdülger’in paylaştığı, Netflix’in ilk türk filmi olan Yarına Tek Bilet 19 Haziranda abonelerle buluşmayı planlıyor. Bu film de İzmir’e giden bir trende yolları kesişen iki yabancının, çalkantılı ve şaşırtıcı biçimde bağlantılı aşk geçmişleri sayesinde yakınlaşmalarına şahit olacağız.

Eurovision Şarkı Yarışması: Fira Saga’nın Hikayesi (26 Haziran)

Netflix’in 26 Haziranda yayımlamayı planladığı yeni orjinal filmi kasabada yaşayan iki şarkıcının hayatlarını bizlere gösterecek. Başrollerini Will Ferrell ve Rachel McAdams’ın paylaştığı Fira Saga’nın Hikayesi bu şarkıcıların dünyanın en büyük şarkı yarışması olan Eurovision müzik yarışmasına katılmalarını ele alacak.

HaberGame

HaberGame Twitter