Pathway Epic Games Store ‘da Şimdi Ücretsiz!

Reklamlar

Her hafta bir ücretsiz oyunla karşımıza çıkan Epic Games bu hafta da yeni bir oyunla karşımız da . Pathway 25 Hazirana kadar Epic Games ‘de ücretsiz.

Epic Games bu haftaki indirimli oyunu açıkladı. Geçtiğimiz haftalarda GTA 5, Borderlands ve ARK: Survival Evolved gibi oyunlar ücretsiz olarak oyuncularla buluşturmuştu.Bu haftanın oyunu ise sıra tabanlı strateji türünden olan Pathway oldu.

 

Oyunun hikayesi 1936 yılında geçiyor. Küresel hengamenin yaşandığı bir zamanda, Nazi etkisi Avrupa ve Orta Doğu boyunca engellenemez bir şekilde yayılmaktadır. Bu bağlamda da gizli kazılar ve ayinler ve gizemli eserler ile ilgili söylentiler de ortalıkta dolaşmaya başlamıştır. Bu noktada da siz, bir grup macerası olacak çöl boyunca seyahate çıkıyor ve Nazi güçlerinin eline geçmeden önce gizli hazineleri ve gizleri keşfetmeye çalışıyorsunuz.Akıcı oynanışıyla oyuncuların dikkatini çeken oyun güzel hikayesiyle de beğenisini topluyor. 

 

Özellikler:

  • DİNAMİK MACERALAR – Her denemenin yeni bir etkinlikler ağı yarattığı, farklı zorluklarda 5 farklı hikâyeyi keşfet.
  • ZOR KARARLAR – Keşfedilmiş bölgeler genelde kısa, senaryolu bir hikâye etkinliği sunar. Kuyuyu mu araştıracaksın? Köylüleri mi kurtaracaksın? Tamamen sana kalmış!
  • GİDİŞATI BELİRLEYİCİ ÇATIŞMALAR – Heyecan verici sıra tabanlı ekip savaşlarında siper al ve iyi bir şekilde konumlan. Düşmanı alt etmek için ekibinin yeteneklerini ve ekipmanlarını olabilecek en iyi şekilde kullanmayı öğren!
  • MACERAPERESTLERDEN OLUŞAN EKİBİNİ OLUŞTUR – Pathway’in açılabilir 16 karakteri, hikâye karşılaşmalarını ve çatışmaları etkileyebilecek olan, kendilerine özgü bir dizi yeteneklere ve karakter özelliklerine sahiptir.
  • SAKLI HAZİNELER – Ekibinin cephaneliğini giderek artan enderlikleki silahlar ve zırhlarla birlikte yükseltmek için değerli ganimetlerini takas et.
  • TOPARLAN VE TEKRAR OYNA – Düşmanlarını haklayana kadar farklı ekip kombinasyonlarını dene.
  • HEYECAN VERİCİ GÖRSELLER – Pixel / Voxel Hybrid Teknolojisi kullanılarak benzersiz derinlik, aydınlatma ve gölgelerle geliştirilmiş klasik 16 bit piksel sanatı.

Fifa 21 duyuruldu! İşte çıkış tarihi, fiyatı ve daha fazlası!