Predator XB3 Piyasaya Bomba gibi Düşecek !

Reklamlar

Her eve her bütçeye uygun oyuncu ekipmanları üreten Acer 4 farklı monitörden oluşan Predator XB3 serisi ile karşımızda.

 

4 farklı monitörle eylül ayında piyasaya süreceği bu seride Acer, oyuncuların karşısına sağlam bir hazırlıkla çıkıyor. Herkesin dilinde olan 240 Hz ekran yenileme hızıyla refleksi kuvvetli oyuncular artık rakiplerini çok daha hızlı bir şekilde alaşağı edebilecek. Özellikleri ve yorumlarımız bu yazıda…

 

Fps ,MOBA gibi oyunlara uyumlu monitörlerin en önemli özelliklerinden birisi ekran genişliğinin ne çok küçük ne de çok büyük olmasıdır. Oyun oynarken sol üst köşeden sağ alt köşeye bakarken kafanızın hareket etmemesi gerekir. 4 farklı monitörle Predator XB3 serisini çıkaran Acer, kullanıcıya göre farklı inçlerde monitörler sunuyor. Siz de kendiniz için en doğrusunu seçebilirsiniz.

Bir diğer konu ise yazımızın girişinde bahsettiğimiz ekran yenileme hızı. 240 hz ekran yenileme hızının önemini FPS oyuncuları çok iyi bilir. Rakibinizin her hareketini takip etmeniz gerektiği anlarda bu monitör sizler için en uygun koşulları sağlıyor.

Son olarak da çok düşük tepki hızından bahsetmek istiyorum. Artık rakiplerinizi görmeden ölmeyeceksiniz. Hepimizin defalarca yaşadığı ekranda daha birisini görmeden ölmeye Acer bu monitörüyle son veriyor. Reflekslerini geliştirmiş tecrübeli oyuncular bu monitörle kendilerini ikiye katlayacak.

Şov yapmayı da az biraz seviyoruz tabii ki. RGB aydınlatmaların güzelleştirdiği ürünler her zaman kullanıcıya daha cazip gelmiştir. Acer de alışılmışın dışında olarak ekranın altına RGB aydınlatma yerleştirmiş. Bizce yakışmış.

 

Peki Predator XB3 piyasaya girdiğinde fiyatı ne kadar olacak ?

Predator XB3 satışa aşağı yukarı 3000 tl’den  başlayan fiyatlarla çıkarılacağı tahmin ediliyor. Eylül ayında çıkarılacak bu monitör serisi günümüz piyasasına göre o kadar pahalı durmuyor. Sonuçta bir bilgisayar dizmeye ya da ekipman yenilemeye kalktığınızda artık eskiye nazaran çok daha yüksek rakamlar ödemek zorundayız. Acer ‘in bu ürünü en azından para verdiğimiz zaman dönüp arkamıza baktırmıyor. Gayet kaliteli bulduk. Gelişen teknoloji biz oyunculara oldukça keyifli oyun oynayacak imkanlar tanıyor.

 

Ürün detaylarını görmek ve özelliklerine detaylı şekilde bakmak isteyenler şuraya tıkladığı takdirde ürünü görebilir.

 

Oynayacak oyun arayanları ise şöyle alalım.