Riot Games yeni oluşumu Riot Forge Geliyor !

Reklamlar

Riot Games yeni oluşumu Riot Forge ile bizi neler bekliyor !!

Riot games tarafından kurulan Riot Forge diğer oyun stüdyoları ile çalışarak  “tamamlanabilir” League of Legends oyunları geliştirmeyi amaçlıyor. Kuruluşundan kısa bir süre sonra yayınladığı oyun olan Mahvolmuş Kral büyük ilgi topladı. Mahvolmuş kral ile ilgili merak edilenleri BURAYA tıklayarak bulabilirsiniz. Şimdi Riot ‘un yeni oluşumu ile ilgili merak edilenleri cevaplayalım.

1. Riot Forge’un Riot Games’den farkı ne?

Riot Forge, Riot’un araştırma ve geliştirme programına yardımcı olan ve Riot Games’in parçası olan bir yayın markası. Hedefimiz Riot Games’in dışındaki stüdyolarla birlikte çalışarak “tamamlanabilir” League of Legends oyunları çıkarmak. Bu oyunlar partner stüdyolarımız tarafından oluşturulup geliştirilecek ve Forge Ekibi tarafından yayınlanacak. Çıkarılan her bir oyun League of Legends dünyasını genişletecek ve oyuncuların LoL’ü daha önce hiç olmadığı gibi deneyimlemesini sağlayacak.

2. Riot Forge hangi platformlarda oyunlar çıkaracak?

Oyunlarımız, oyuncuların kullandığı her platforma çıkacak. Bunların arasında PC, konsol ve mobil cihazlar olacak. Oyunlarımızın elimizden geldiğince erişilebilir olmasını istiyoruz; ancak bütün oyunlar tüm platformlara çıkmayacak. Mümkün olabildiğince iyi bir oyuncu deneyimi sunabilmek için her bir oyunumuzun doğru platform için tasarlandığından emin olmak istiyoruz.

3. Riot Forge Firması, yeni Riot Games oyunlarını mı çıkarıyor?

Forge ekibi, üçüncü parti stüdyoların geliştirdiği League of Legends oyunlarını yayınlar. Harika partnerlerimiz, League of Legends evreni üstünde çalışma tutkusuyla yanıp tutuşan bağımsız stüdyolar.

4. Bir Riot Forge oyununu nereden oynayabilirim?

Geliştiricilerimiz bu muhteşem oyunları oluşturma sürecinin ilk safhalarında. Biraz daha ilerledikleri zaman geliştirdikleri oyunları açıklayacağız. Gelişmeleri takip etmek için abone olmayı unutmayın!

5. Forge Ekibi geliştiricilerle nasıl çalışıyor?

Partner stüdyolarımıza destek olarak, onların League of Legends dünyasında kendi seslerini bulabilmelerine olanak tanıyoruz. Son on yılda oluşturduğumuz zengin bilgi birikimimizle onlara rehberlik edeceğiz. Kendi hikâyelerini anlatmalarına ve LoL’ü kendi tarzlarında yorumlamalarına imkân vererek onların LoL dünyasına sadık kalmalarını veya bu evreni genişletmelerini sağlayacağız. Oyunu oyunculara sunmaları ve tüm LoL severlerin beğeneceği bir deneyim oluşturmaları için yolculuk boyunca kalite kontrol, yerelleştirme, seslendirme, araştırma, pazarlama ve çok daha fazla alanda kendilerine yardım edeceğiz.

League of Legends severleri heyecanlandıran Riot Forge haberimizin sonuna geldik. Daha fazla oyun haberine BURADAN ulaşabilirsiniz.