Sıkılmadan Oynayabileceğiniz 3 Android Oyunu !

Reklamlar

Oyun piyasasının altını üstüne getiren büyük bir kitlesi olan android oyunları inceledik ve sıkılmadan oynayabileceğiniz 3 oyunu sizler için derledik. Son zamanların en çok oynanılan oyunlarından derlediğimiz bu listede birbirinden güzel 3 oyuna yer verdik. İşte bu oyunlar:

 

­Assassin’s Creed Rebellion:

  • Yapımcı: Ubisoft
  • Boyut: 71 MB

Assassin’s Creed Rebellion tam olarak RPG şeklinde tasarlanmış ve kasım 2018′ de oyuncularla buluşturulmuştur.Oyunda 40’dan fazla karakter ile oyuncuların farklı seçimler yapmasına imkan tanıyor. Kendi tarzımıza göre silah seçimi yaptırması, karakterimizi diğer oyuncularla yaptığımız mücadeleler sayesinde geliştirilebilmesi oyunun güzel yönleri arasında yer alıyor. Bunların hepsi bir araya geldiğinde Assassin’s Creed Rebellion oyuncuların çok sevdiği oyunlar arasında kendine yer buluyor.

 

Asphalt 9: Legends:

  • Yapımcı: Gameloft SE
  • Boyut: 84 MB

Gameloft, mobil oyun dünyasının en sevilen android oyunlarından biri olan Asphalt 8: Airborne’un üzerine bir çok yenilik getirerek yeni versiyonu Asphalt 9: Legends’ı piyasaya sürmüştü. Asphalt 9: Legends, Ferrari, Porsche, Lamborghini gibi ünlü otomobil markalarının da yer aldığı 50’den fazla otomobili yarış severlere oldukça zengin bir içerik sunuyor. Ancak oyundaki asıl geliştirmeler grafik alanında yoğunlaşıyor.

 

PUBG Mobile:

  • Yapımcı: Tencent Games
  • Boyut: 45 MB

Her ne kadar mobil cephedede iyi bir sistem istese de yine de yılın favorileri arasında gösteriliyor. PUBG Mobile, eğer tetik ya da oyun koluyla oynarsanız, daha akıcı bir deneyim sunuyor. Oyun, bir çoğumuzun bildiği üzere bir adaya uçakla bırakılan 100 oyuncunun arasında birinci olmayı hedeflemekte. Oyuncular, takımlar halinde ya da bireysel olarak rakiplerini öldürerek hayatta kalmaya çalışıyor.Oyuncular ustalaşıp zirveye erişebilmek için pek çok yöntem deneyerek kıyasıya mücadele ediyor.

 

İşte NBA 2K21 Sistem Gereksinimleri!