Süresi dolmadan almanız gereken Ücretsiz Epic Games oyunları

Reklamlar

Bu haftanın Ücretsiz Epic Games oyunlarını sizin için derledik. 

Ücretsiz Epic Games oyunları listemizde iki oyun yer alıyor. Bu haftanın ücretsiz oyunları HITMAN ve SHADOWRUN COLLECTION.

Not: Bu oyunlar 03.09.2020 18.00 da tekrar ücretli olacak.

 

1- HITMAN

 

Yılların efsane oyunu olan Hıtman epic games tarafından ücretsiz olarak sunuldu. Oyunda birinci sezonun tüm paketleri ve bölümleri bulunmaktadır.

Suikastlar dünyasında geçen bu yoğun ve gerilim yüklü oyunda Ajan 47 olarak güçlü ve yüksek profilli hedeflere suikastlar düzenleyeceksin.
Suikastları gerçekleştirip görevleri tamamladıkça bütün mekânlarda kullanabileceğin yeni silah, ekipman ve öğelere de erişim kazanacaksın. Yaptığın işin hakkını verebilirsen, Sessiz Suikastçı statüsüne yükseleceksin.

Oyun İçi Görseller

 

2-Shadowrun Collectıon

Siberpunk ile fantezinin buluştuğu eşsiz Shadowrun dünyası, 25 yıl önce yaratıldığından bu yana dev bir takipçi kitlesine ulaştı. Yaratıcı Jordan Weisman, Shadowrun dünyasına geri dönerek bu klasik oyun kurgusunu tek oyunculu, sıra tabanlı taktiksel RYO olarak modernleştiriyor.
Çarpık kentleşmenin yaygın olduğu mega şehir Seattle’da gizemli bir katili arama mücadelesinde, karanlık kenar mahallelerden şehrin en güçlü mega şirketlerine uzanan bir yola koyulacaksın.
Seattle’ın karanlığından sağ salim çıkabilmek için dikkatli davranmalı, diğer runner’larla yardımlaşmalı, teknolojinin ve büyünün güçlerinde ustalaşmalısın.

Oyun İçi Görseller

 

Güncel Ücretsiz oyunlardan haberdar olmak için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.